C# Developer (Junior/Mid), nr ref. 317/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

4000 - 9000 brutto na umowe o pracę

5000 - 10000 netto na B2B

Specjalizuje się w najnowocześniejszych technologiach transmisji bezprzewodowych (głównie protokół 3G, w mniejszym stopniu LTE/LTE-A i 2G). Produkuje oprogramowanie dla systemów testujących telefony komórkowe. Głównymi odbiorcami są producenci telefonów oraz operatorzy sieci. Firma prowadzi ścisłą współpracę ze światowymi liderami w dziedzinie produkcji telefonów. Swoim pracownikom zapewnia dostęp do najnowocześniejszych systemów i narzędzi pracy.

Wymagania:
  • od 6 miesięcy do 3 lat komercyjnego doświadczenia zawodowego
  • dobra znajomość C#, WPF (wersja 4.0 i wyżej)
  • doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu graficznych interfejsów użytkownika (GUI)
  • znajomość zagadnień programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji
  • zdolności analityczne i diagnostyczne
  • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • rozwijanie systemu symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej: GUI lub warstwy L3 protokołu LTE-A
  • rozwijanie oprogramowania narzędziowego wykorzystującego model klient-serwer ze szczególnym naciskiem na wydajność i wielowątkowość
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapach definiowania wymagań, projektowania, implementacji, testowania i wdrażania w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo
  • możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne
Mile Widziane:
  • znajomość WPF, WinForms
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji TFS lub Git
  • doświadczenie w programowaniu pod Windows
Oferujemy:
  • międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
  • dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
  • możliwość udziału w implementacji nowoczesnych standardów telekomunikacyjnych
  • atrakcyjne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • elastyczne zarządzanie czasem pracy, imprezy integracyjne
  • pakiet relokacyjny

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403